Aktuálně
Doškolení odborné způsobilosti řidičů

V souvislosti se změnou zákona 361/2000 Sb. zajišťujeme doškolení odborné způsobilosti řidičů, kteří z jakýchkoliv důvodů neabsolvovali pravidelná školení. Toto školení, pro podskupiny C+E provádíme v zákonem daném rozsahu 35 hodin, zákon 133/2011 Sb. Potvrzení o školení opravňuje absolventy k žádosti o vydání nového profesního průkazu.

Pronájem školících prostor

Pronajímáme akreditovanou učebnu na adrese Soustružnická 5, Děčín – Rozbělesy, 405 02. Učebna je akreditovaná pro 20 účastníků, má vlastní sociální zařízení a vybavenou kuchyňku.
Součástí pronájmu je plátno a flipchart, za příplatek dataprojektor. Fotografie naší učebny naleznete v sekci fotografií.


GDPR MEMORANDUM


MAKLÉŘSKÁ ČINOST

Od roku 2009 jsme rozšířili naši nabídku služeb o činnost pojišťovacího makléře. Využíváme letitých zkušeností, znalostí pojistného trhu a praxe v pojišťovnictví nejen při výběru pojistných produktů, ale především v oblasti likvidace pojistných událostí. Specializujeme se na krytí pojistných rizik dopravních firem, autopojištění a cargopojištění.

Jako pojišťovací makléř, na rozdíl od zástupců pojišťoven a pojišťovacích agentů, pracujeme na základě dohody s klientem a naším prvořadým cílem je chránit zájmy klientů v oblasti pojištění. Jsme smluvním partnerem řady pojišťoven na českém trhu. Proto jsme zcela nezávislí na pojišťovně, u které umístíme konkrétní pojistnou smlouvu. Hájíme oprávněné zájmy svých klientů, zpracováváme pro ně optimální pojistné programy jak z hlediska jejich potřeb, tak z hlediska nabídky na pojistném trhu. Nabízíme Vám stručný přehled námi sjednávaných druhů pojištění.

• Pojištění odpovědnosti dopravce
• Pojištění odpovědnosti zasilatele
• Cargo ( zbožové ) pojištění
• POV + HAV pojištění
• Pojištění majetku a odpovědnosti ( živel, odcizení, vandalismus, stroje, elektronika, skla atd.)
• Pojištění pro případ přerušení provozu
• Životní pojištění
• Penzijní připojištění


Likvidace pojistných událostí:

Zajistíme oznámení a uplatnění náhrady škod z platných pojistných smluv.
Nabízíme poradenství v tomto směru i aktivní řešení s pojišťovnou.

Není nic jednoduššího než naše služby nezávazně vyzkoušet.


Adresa
Akademie logistických profesí, s.r.o.
Chmelnická 98
405 02 Děčín 12 - Vilsnice

Telefon
Tel: +420 412 432 111Copyright © 2008, Akademie logistických profesí, s.r.o.. Všechna práva vyhrazena. Bez předchozího písemného souhlasu Akademie logistických profesí, s.r.o..
je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného v tomto portfoliu
a na www.akademielogistiky.cz a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty.